Головна / Чим квартира в Софіївській Борщагівці вигідніше новобудов в Києві?

Чим квартира в Софіївській Борщагівці вигідніше новобудов в Києві?

ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 39.70 М/КВ
Боголюбова, 14
1
39.70(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 39.70 М/КВ
Боголюбова, 14
1
39.70(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 40.70 М/КВ
Боголюбова, 14
1
40.7(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 40.70 М/КВ
Боголюбова, 14
1
40.7(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 42.00 М/КВ
Боголюбова, 14
1
42.00(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 42.00 М/КВ
Боголюбова, 14
1
42(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 44.10 М/КВ
Боголюбова, 14
1
44.1(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 44.10 М/КВ
Боголюбова, 14
1
44.1(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 46.40 М/КВ
Боголюбова, 14
1
46.4(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 46.40 М/КВ
Боголюбова, 14
1
46.4(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 51.20 М/КВ
Боголюбова, 14
1
51.2(м2)
ОДНОКОМНАТНАЯ КВАРТИРА 55.60 М/КВ
Боголюбова, 14
1
55.6(м2)

Вторинна нерухомість часто не відповідає сучасним вимогам безпечного і зручного проживання. Поганий стан житлового фонду вселяє розчарування, зношеність комунікацій призводить до частих перебоїв тепло- і водопостачання, що викликає роздратування, незручні планування квартир змушують витрачати додаткові кошти і час на облаштування комфортного побуту. На противагу старим будинкам – новобудови в Києві в більшості своїй радують просторими плануваннями, новими комунікаціями і доглянутістю. Ще більший комфорт, ніж багато новобудови Києва, пропонують новобудови в Софіївській Борщагівці, в житловому комплексі «Софія» від Мартинова – рівень міського смогу тут значно нижче. І ціни на порядок нижче.

Великий мегаполіс – велика кількість транспортних заторів і висока загазованість повітря як результат. Проживання в передмісті дає можливість дихати чистим повітрям, не знаючи про те, що таке цілодобовий гул машин.

Софіївська Борщагівка розташована в невеликому видаленні від Києва. Це дарує ЖК «Софія» ряд переваг:

 • квартира в ЖК «Софія» коштує дешевше аналогічного за якістю житла в Києві. При цьому ви не втрачаєте в комфорті, і завжди можете швидко дістатися до метро (дорога займе близько 12 – 15 хвилин), а звідти – в будь-яку точку міста;
 • територія селища прилягає до кордонів міста, тому незабаром жителі Софіївської Борщагівки можуть отримати київську прописку.
 • одна з відмінних рис містечка – повна автономія. На вулицях панують спокій і порядок, на території ведеться цілодобове відеоспостереження. Для здійснення повсякденних покупок, відвідування перукарні, банку або спортивного комплексу немає необхідності виїжджати до Києва – все є під рукою. Проте, між Києвом і Софіївській Борщаговкой є пряме транспортне сполучення. І якщо ви вирішите прогулятися по столичним магазинам, дорога до центру займе не більше півгодини.
 • проживаючи в ближньому передмісті, ви зможете поєднати непоєднуване: кожен день насолоджуватися природними ландшафтами (чого не можуть запропонувати новобудови в Києві) і користуватися всіма вигодами міського життя.

ЖК «Софія» – новобудови від забудовника в Софіївській Борщагівці

Купуючи житло в житловому комплексі «Софія» без посередників покупець вберігає себе від шахрайства і зайвих витрат. При цьому вигідні умови від забудовника допомагає заощадити:

 • розстрочка строком до двох років всього лише під 7% річних. Відсотки нараховуються один раз, розраховуються від залишкової суми.
 • ціни повністю відповідають високій якості будівництва, і вони вигідно виділяються на тлі вартості аналогічних квартир в київських новобудовах.
 • при покупці квартири за повну вартість вас чекають приємні знижки.
 • регулярно проводяться додаткові акції, як, наприклад, безвідсоткова розстрочка на один рік при першому внеску 50%. Слідкуйте за новинами, і ми обов’язково порадуємо вас приємними сюрпризами.
 • можлива покупка квартири з чорновою обробкою або повністю виконаним ремонтом.

В ЖК «София» вы обязательно найдете квартиру подходящей планировки и площади. Жилой фонд городка имеет в ассортименте одно-, двух- и трехкомнатными квартирами в одном или двух уровнях, расположенными в 5-ти и 10-ти этажных домах:

 • Однокімнатні: площею від 38 до 56 км. м.
 • Двокімнатні: площею від 57 до 99 кв. м.
 • Трикімнатні: площею від 78 до 104 кв. м.
 • Дворівневі: площею від 80 до 198 кв. м.

Квартира в Софіївській Борщагівці – зручність і комфорт:

Архітектори добре попрацювали над плануванням комплексу: у вашій квартирі буде світло протягом всього дня. А все завдяки панорамному склінню лоджій і балконів, а також ретельно продуманої розстановці будинків.

Ми за економне витрачання ресурсів – в кожній квартирі встановлено прилади обліку витрат води, газу та електроенергії. Індивідуальна система опалення працює з точністю годинникового механізму, що позбавляє від перебоїв. Є можливість регулювання тепла, що подається, а це додаткове джерело економії.

Вся території містечка під цілодобовим відеоспостереженням – жодна подія не залишиться непоміченим. Ви можете бути спокійні за збереження особистого майна.

Ігрові майданчики, зелені зони, тротуари і дороги регулярно прибираються працівниками власної житлово-експлуатаційної контори. На вулицях містечка, прибудинкових територіях, а також в парадних чисто і охайно.

На момент продажу в квартирах (варіант з чорновою обробкою) засклені лоджії і балкони, встановлені вхідні двері, радіатори опалення, підведено сантехнічні висновки і прокладена електропроводка.


Дізнайтеся у відділі продажів поточні цінові пропозиції і доступні варіанти до покупки:

(044) 361-40-00

(067) 971-40-00

(066) 361-40-00

Також будемо раді бачити вас в нашому офісі за адресою: с. Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки, 11

Iнші новини

Будинок по вулиці Стуса 7

Будинок в ЖК Софія по вулиці Стуса 7.

ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА 33.60 М/КВ
НЕЖИТЛОВА КВАРТИРА 61.80 М/КВ