Головна / Про компанію

Про компанію

ЖК «Софія від Мартинова» на Софіївській Борщагівці представлена ​​сучасними, стильними будинками від 5 до 10 поверхів. Наші житлові комплекси Софія Сіті, Софія Клубний, Софія Резиденс, Софія Смарт створювалися на основі аналізу досвіду провідних світових компаній, враховуючи сильні сторони кращих житлових комплексів України і Європи, які і втілилися в архітектурі і функціональності наших містечок. На території всієї Софіївської Борщагівки, буде забудовуватися близько 155 гектарів, буде побудовано 616 тисяч квадратних метрів житлової нерухомості. Будинки відрізняються цікавими дизайнерськими рішеннями, 3-х кольоровий зовнішньою обробкою, панорамним склінням лоджій, високим рівнем інсоляції і чудовими видовими характеристиками. Новітні технології і сучасні матеріали дозволили домогтися відмінної якості і високих темпів будівництва. На останніх поверхах розташований технічний поверх, який призначений для прокладки інженерних комунікацій, розміщення технічних помещеній.В кожному корпусі комплексу цокольний поверх відведений під соціальну інфраструктуру, офіси і побутові потреби жителів. Наявність гаражів в цоколі п’ятиповерхових будинків порадує жителів квартир і звільнить прибудинкову територію від машин.

До Вашої уваги пропонується сучасний житловий комплекс в Софіївській Борщагівці за доступними цінами, ЖК “Софія” від Мартинова. Європейського типу містечко в 25 хвилинах їзди від центру Києва, і 1 км. від Великої Окружної, Наш містечко знаходиться в Софіївській Борщагівці, існує з 2008 року, складається з 5-ти і 11-ти – поверхових будинків. Наші переваги:

-европейськие технології будівництва;

-монолітні перекриття, цегляні стіни; утеплення фасаду (12 см утеплювача);

-індивідуальне опалення;

-артезіанські вода;

-досить кількість паркувальних мест.

-розстрочка без 0%

-свій ЖЕК

-охорона території-відеоспостереження

-закрита територія в Клубному, Резиденс

Активно розвивається інфраструктура. Вже діють: – більше 20 продуктових магазини, також Фора, АТБ, Гурман; – будівельний магазин; – господарські товари; – салон краси; – автомийка; – офіси; – дитячі майданчики; – банки ПриватБанк, Ощадбанк; – стоматології; – ресторани, кафе, суші, бари; – школа до 11-го класу, садок; – фітнес клуб “Софія Sport”   – футбольне, волейбольне, баскетбольне поле, тенісний корт.