Головна / Житло в передмісті Києва: наскільки виправдана покупка квартири в Софіївській Борщагівці

Житло в передмісті Києва: наскільки виправдана покупка квартири в Софіївській БорщагівціКиїв – величезний мегаполіс з великою кількістю житлових масивів і високою щільністю забудови. Рівень життя в столиці набагато вище, ніж в містах меншою адміністративної значущості. Як результат, чисельність населення в місті з кожним роком стрімко зростає. З причини браку вільних майданчиків під будівництво нових житлових комплексів, площа Києва поступово збільшується за рахунок приміських територій. Цей факт дарує потенційним покупцям київського житла кілька переваг. По-перше, вартість житлових квадратних метрів в пристоличних ЖК на порядок нижче, що робить житло доступним для більшої кількості бажаючих перебратися на ПМЖ до Києва (або просто обзавестися власним житлом в столиці). По-друге, міські вулиці поступаються вулицях приміських масивів за рівнем загазованості – велика кількість автотранспорту негативно позначається на якості повітря і веде до погіршення здоров’я.

Що стосується якості будівництва, то воно не позначається на видаленні комплексу від адміністративних кордонів столиці – тут все залежить суто від професіоналізму і свідомості забудовника. Якщо говорити конкретно про «Софії від Мартинова», оцінити якість введених в експлуатацію об’єктів і поспостерігати за процесом поточного будівництва кожен може самостійно, прибувши в «Софію» особисто. Довіра потенційних покупців підвищує і той факт, що не один будинок вже заселений, мешканці отримали ключі від своїх квартир.

За скільки можна купити квартиру в Софіївській Борщагівці?

Вартість квадратного метра в ЖК «Софія» коливається в межах 14000 – 18000грн. Чим ближче термін здачі будинку в експлуатацію, тим вартість вільних квартир в ньому вище. Також ціна залежить від площі житла, його розташування. Ціна не настільки низька, щоб кожен зміг дозволити собі покупку квартири в комплексі. Але, в той же час, покупець повинен розуміти, що вартість будівництва безпосередньо залежить від якості робіт і використовуваних для зведення будинку матеріалів. Надмірна економія в питанні покупки житла невиправдана.

Iнші новини

Осінь в ЖК Residence

В ЖК Residence Прибудинкові роботи тривають, кожного дня, кропітку працю проводять  професіонали своєї справи, щоб ми могли милуватися

Новини будівництва ЖК Софія Нова в с. Новосілки по проспекту Миру.

В частині будинків вже утеплюють та фарбують фасад, в деяких ставлять вікна, також є нові, які тільки починають

День Подяки в ЖК Софії

День Подяки Богу в ЖК Софії вже проводиться не перший рік, свято завжди супроводжується великою кількістю цінних призів,