Головна / ТОВ «ІНВІКТА ФАСАД БУД»

ТОВ «ІНВІКТА ФАСАД БУД»

ТОВ «ІНВІКТА ФАСАД БУД» почала свою діяльність в 2005 році, а саме в м Київ, Київської обл., Україна. Директор компанії Кришина Іван Валер’янович.

На підприємстві задіяно 400-500 робочих осіб, з повною і частковою зайнятістю. Працівники різного профілю: бетонщики, маляри, штукатури, монтажники, і т.д. В цілому вони виконують весь комплекс внутрішніх і зовнішніх робіт. А так само всі види будівельно-монтажних робіт, від заливки фундаменту до повного озеленення прибудинкової території.

Компанія ТОВ «ІНВІКТА ФАСАД БУД» співпрацюють з багатьма виробниками будівельних матеріалів. Такі як: всесвітньо відома компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)»; Австрійська компанія «Бауміт» (одна з відомих марок будівельних матеріалів в Європі та Австрії); будівельно-оздоблювальні матеріали фірми «Капарол (Німеччина)». А так же виробники: найбільший виробник будівельних матеріалів в Україні «Промислово-будівельна група« Ковальська »; компанія «СТРОМАТ», яка виробляє бетонні вироби; корпорація «ТехноНІКОЛЬ» (одні з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів); виробники цегли Київської та Вінницької областей.

Довгий час компанія «Інвікта» співпрацювала з фірмами: «Київміськбуд», Д »СК 4», «Житло Інвест», «Граніт», «Столиця», «Ковальська». Спільно будували будинки на території Києва, а також області. Одним із наймасштабніших проектів у 2008 році понад 70 багатоповерхових будинків з садком і школою став житловий комплекс «Софія» від Мартниова. Також в 2015 році розгорнули будівництво ще одного великого комплексу з більш ніж на 30-40 будинків з садком і школою ЖК «Софія Клубний» від Мартинова. , Головними забудовниками яких є – Мартинов Андрій Миколайович і Мартинова Валерій Миколайович. У ЖК Софії в с. Софіївська Борщагівка, Київська обл. протягом 7 років побудовано і введено в експлуатацію 34 будинків, з них заселено 30 будинків:

Перша черга складається з 11-ти і 5-ти поверхових будинків за адресами: Лесі Українки 11, Лесі Українки 6, Івана Франка 5, Боголюбова 14, Боголюбова 16, Боголюбова 18, Боголюбова 20, Боголюбова, 22.

Друга черга складається з 11-ти поверхових будинків за адресами: Лесі Українки 12 Елітний будинок, Лесі Українки 20, Лесі Українки 26, Лесі Українки 28, Івана Франка 15/44, Миру 27, Миру 30, Миру 31, Миру 35, Миру 36 , Миру 40, Миру 41, Миру 46, Миру 50, Толстого 80, Толстого 84, Толстого 88.

Третя черга 9-ти і 10-ти поверхові будинки: Толстого 71, Толстого 81, Толстого 94, Житня 7, Житня 9, Житня 26, Щаслива 20, Лесі Українки 41, Братська 9, Братська 12.

На даний момент будується одночасно 5 будинків 10-ти поверхових, паркова алея:

Третя черга 9-ти і 10-ти поверхові будинки: Толстого 102, Житня 17, Житня 21, Амосова 61, Братська 24.

У планах компанії будівництво поліклініки (з стаціонарним лікуванням), і ще більше 30 будинків на території ЖК «Софія».

Компанія «Інвікта» крім самого будівництва багатоповерхових будинків, також подбала про інфраструктуру і прибудинкової території в ЖК «Софія», це: фітнес центр «Софія Sport» (з басейном, кардіо-зоною, аква-зоною, і великими тренажерними залами); дитячі майданчики; тренажерні майданчики; футбольне поле; баскетбольна площадка; тенісний корт; фонтани; декоративні озера; прогулянкова алея; озеленення всього комплексу, що займає більше 10 гектарів землі. У кожному будинку передбачені нежилі фонди від 40 до 200 кв.м. під різні види діяльності.

У 2016 році очікується відкриття помісної школи до 11т-го класу і садка. В школу планується набрати близько 700 дітей, садок орієнтується на 200. У майбутньому проектуються ще одна школа на 1000 дітей і два садки.

Зараз компанія «Інвікта» зводить новий житловий комплекс ЖК «Софія Клубний», який також розташований в с. Софіївська Борщагівка Київської обл. Перша черга якого буде складатися з 19-ти будинків 10-ти поверхових, школи і садочка.

«У першій половині 2016 року, – ділиться директор будівельної компанії Іван Валер’янович, – планується запуск ЖК« Клубний »- це другий проект забудовника Мартинова Андрія Миколайовича». Компанія працює над інфраструктурою комплексу, перетворюючи його в ще один європейський містечко закритого типу, з відкритим басейном всередині містечка і окремим багаторівневим паркінгом.

На даний момент побудовано і введено в експлуатацію 2 будинки по вул. Зелена 1 і Зелена 2, які будуть заселяться в березні 2016 року. Будується одночасно 6-ть будинків 10-ти поверхових: Абрикосова 5а, Абрикосова 5, Калинова 4, Калинова 3, і т.д.

Не дивлячись на кризові часи компанія «Інвікта» зарекомендували себе – як надійні фахівці на ринку будівельних послуг. Жоден проект не був зірваний або припинений, що, безумовно, прогнозує для буд-фірми блискуче майбутнє в сфері будівельної індустрії.

Iнші новини

Будівництво житлових комплексів триває!

Будівництво житлових комплексів від забудовника Мартинова А.М триває. Не дивлячись на складну ситуацію в країні будівництво  продовжується. Всі

Візитна картка ЖК Софії.

Однією з візитних карток ЖК Софії є підвісна гірлянда, завжди виглядає казково та по-святковому. Мало хто знає, що

Зелений оазис в “ЖК Софія Нова”

Прибудинкова територія у мережі комплексів “Софія” вирізняється своїми барвами та різноманіттям. Кожна деталь продумана до дрібниць, все заради