Головна / Святкове перетворення «Софії»

Святкове перетворення «Софії»

Новорічні свята – час відпочинку, веселощів і гарного настрою. І хоча нинішня зима не радує українців великою кількістю снігу, ми зробили все можливе, щоб жителі ЖК «Софія» відчули новорічне диво.

З ініціативи та за кошти забудовника перед настанням Нового року вулиці містечка освітилося теплим світлом гірлянд, біля будинку 18 по вулиці Боголюбова була прикрашена новорічна ялинка, а на футбольному полі припаркувалися чарівні сани Санта Клауса з оленями.

Центральна алея житлового комплексу «Софія» була прикрашена аналогічно головній вулиці країни – Хрещатику.

Відключений на зимовий період фонтан перетворився і засяяв новими фарбами:

Дорогі мешканці! Адміністрація ЖК «Софія» вітає вас з наступаючим 2014-му роком! Нехай він стане для вас роком щастя, добра і миру. Бажаємо вашим сім’ям любові і благополуччя!

Ми, в свою чергу, в 2014-му році націлені на подальше розширення території містечка з її активним облагороджуванням. У найближчі місяці продовжаться роботи з будівництва нових будинків і розвитку внутрішньої інфраструктури для підвищення зручності та якості життя наших квартировладельцев.

Всіх благ!

Iнші новини

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному 03.03.2020

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному не припиняється , просувається швидкими темпами, за для того, щоб вже восени наші дітки

Вступна кампанія та день відкритих дверей до філіалу НВК “Софія” в ЖК Клубному!

Чудова новина для жителів ЖК Клубного, а особливо для батьків майбутніх першачків, та для батьків майбутніх вихованців дошкільного

Незаконність платіжок транспортування газу

Друзі, цікава та корисна інформація про незаконність платіжок транспортування газу.