Головна / Надходження до продажу квартир в новому будинку!

Надходження до продажу квартир в новому будинку!

Увага! Стартував продаж квартир в Софіївській Борщагівці в будинку № 40 по вулиці Миру. Ви зацікавлені в придбанні квартири в ЖК Софія? Зв’яжіться з менеджерами відділу продажів, щоб уточнити всі деталі і дізнатися актуальну вартість.

У ЖК Софія будується новий будинок по вулиці Лесі Українки №12. У квартирах передбачено виконання якісного ремонту: квартіровладельци зможуть в’їхати в своє нове житло відразу після здачі будинку. У будинку будуть розташовуватися фітнес-центр і салон краси, басейн, а також інші підприємства побутового обслуговування. Тут буде все необхідне для комфортного побуту.

Квартири в Софіївській Борщагівці – якісне житло в невеликому видаленні від Києва. Сприятлива екологічна обстановка, яка активно розвивається інфраструктура – все сприяє зручному та комфортному проживанню в ЖК Софія.

З кожним днем ​​наше містечко стає ще красивіше, ще зручніше. На прохання мешканців були встановлені лежачі поліцейські, щоб забезпечити додаткову безпеку пішоходів і комфорт мешканців.

Ми – за цікаве і корисне дозвілля. На території містечка активно облаштовуються різні спортивні об’єкти, відкриваються дитячі майданчики, на яких малюки зможуть гратися, а їх мами – спілкуватися один з одним, сидячи на зручній лавці, паралельно спостерігаючи за грою дитини.

У ЖК Софія крім дитячих майданчиків і спортивних куточків з вуличними тренажерами будуть відкриті міні футбольне поле, тенісний корт. Також шанувальники здорового способу життя зможуть підтримувати фізичну форму в фітнес-центрах з басейнами.

Iнші новини

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному 03.03.2020

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному не припиняється , просувається швидкими темпами, за для того, щоб вже восени наші дітки

Вступна кампанія та день відкритих дверей до філіалу НВК “Софія” в ЖК Клубному!

Чудова новина для жителів ЖК Клубного, а особливо для батьків майбутніх першачків, та для батьків майбутніх вихованців дошкільного

Незаконність платіжок транспортування газу

Друзі, цікава та корисна інформація про незаконність платіжок транспортування газу.