Головна / Відкрито нові спортивні об’єкти в ЖК Софія!

Відкрито нові спортивні об’єкти в ЖК Софія!

Облаштування житлового комплексу «Софія від Мартинова» триває, вулиці стають все більш затишними, на дитячих і спортивних майданчиках з’являється все більше діточок і дорослих, на території містечка з’являються нові корпуси, нові спортивні та інші об’єкти.

Чергова приємна новина: відкриті баскетбольне, волейбольне, футбольне (міні-поле зі штучним покриттям) і тенісне поля. Кожна з зон чудово обладнана, має якісне покриття. Вибирайте поле і розвагу собі до душі і настрою, проводите вільний час із задоволенням і користю для здоров’я разом з близькими, друзями, сусідами!

Поля відкриті для відвідування 7 днів на тиждень, з понеділка по неділю, з 8.00 до 22.00. Всі бажаючі провести дозвілля за грою в футбол, волейбол, великий теніс або баскетбол, можуть записатися в ЖЕКу.

Нагадаємо, що на території ЖК «Софія» раніше були відкриті кілька дитячих майданчиків. Тут малюки можуть гратися на свіжому повітрі, а мами спілкуватися один з одним, розмістившись на зручних лавках, і одночасно спостерігаючи за грою своїх діточок.

В даний час ведеться будівництво дитячого садка, при якому буде працювати і початкова школа. Дітям дошкільного віку, молодшокласникам і учням 1 – 4 класів не потрібно буде здійснювати щоденні поїздки в місто і назад, щоб відвідувати дитячий садок і школу. Оформлення в групи дитячого садка і школи буде проводитися за пропискою.

Зі спортивних об’єктів на території містечка незабаром з’являться плавальний басейн і спортивний комплекс, який вмістить в себе комплекс кращого обладнання для підтримки тіла і здоров’я в отличном состоянии. Тут же буде працювати ряд спортивних секцій. Комплекс розташується між дитячим майданчиком на вул. Івана Франка та будинком №20 по вул. Лесі Українки, на місці колишнього пустиря.

Будинків, нових квартир в Софіївській Борщагівці з кожним днем ​​стає все більше, містечко розширюється, облаштовується, перетворюється, і найближчим часом ми обов’язково порадуємо вас новими приємними новинами!

Iнші новини

Дитячий садок у ЖК Клубному

В ЖК Клубному дитячий садок вже на фінішній прямій, виконуються внутрішні роботи, прибудинкова теріторія, оздоблення та утеплення фасаду.

Будівництво дитячого садка в ЖК Софія Нова.

Нарешті, чудова новина, яку всі чекали, в ЖК Софія Нова , що знаходиться в с.Новосілки почали будувати дитячий

ЖК Софія, вул. Молодіжна 3, 5, 7

Будівництво нового будинку в ЖК Софія, по вулиці Молодіжна 3, 5, 7.