Головна / Новий сервіс для мешканців ЖК «Софія»

Новий сервіс для мешканців ЖК «Софія»

Обслуговування прибудинкових територій і будинків ведеться ПП «Житлосервіс Софієвка». Для зручності власників квартир в Софіївській Борщагівці на форумі була створена окрема гілка, в якій всі бажаючі зможуть залишати свої скарги та побажання щодо якості роботи комунальної служби. Ми сподіваємося, використання даного сервісу дозволить прискорити вирішення виникаючих проблем, забезпечити комфортний побут жителів.

У вас є побажання або скарги до роботи ПП «Житлосервіс Софієвка»? Зареєструйтеся на сайті і розкажіть про це. Найближчим часом співробітники ЖЕКу відреагують на звернення. Головна зручність сервісу – ви можете залишити повідомлення в будь-який зручний час, не підлаштовуючись під графік роботи комунальної служби.

Тут же, на форумі, відвідувачі можуть ознайомитися з темами, що стосуються інфраструктури ЖК Софія. Переглядаючи форум, ви зможете завжди бути в курсі останніх новин: відкриття нових об’єктів, впровадження нових послуг, запровадження в дію акційних програм.

У розділі «Різне» ви можете поділитися з сусідами фотознімками ремонту, виконаного в квартирі, поспілкуватися на інші цікаві теми. Сусідні розділи, «Введені в експлуатацію будинку» і «Будинку на стадії будівництва», присвячені будівництву і обслуговуванню будинків в ЖК Софія. Тут усі охочі можуть обговорити хвилюючі їх питання щодо продажу квартир в Софіївській Борщагівці, уточнити терміни здачі, дізнатися про проведені роботи, відкриття нових об’єктів (спортивних і дитячих майданчиків та ін.).

Iнші новини

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному 03.03.2020

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному не припиняється , просувається швидкими темпами, за для того, щоб вже восени наші дітки

Вступна кампанія та день відкритих дверей до філіалу НВК “Софія” в ЖК Клубному!

Чудова новина для жителів ЖК Клубного, а особливо для батьків майбутніх першачків, та для батьків майбутніх вихованців дошкільного

Незаконність платіжок транспортування газу

Друзі, цікава та корисна інформація про незаконність платіжок транспортування газу.