Головна / Новий сервіс для мешканців ЖК «Софія»

Новий сервіс для мешканців ЖК «Софія»

Обслуговування прибудинкових територій і будинків ведеться ПП «Житлосервіс Софієвка». Для зручності власників квартир в Софіївській Борщагівці на форумі була створена окрема гілка, в якій всі бажаючі зможуть залишати свої скарги та побажання щодо якості роботи комунальної служби. Ми сподіваємося, використання даного сервісу дозволить прискорити вирішення виникаючих проблем, забезпечити комфортний побут жителів.

У вас є побажання або скарги до роботи ПП «Житлосервіс Софієвка»? Зареєструйтеся на сайті і розкажіть про це. Найближчим часом співробітники ЖЕКу відреагують на звернення. Головна зручність сервісу – ви можете залишити повідомлення в будь-який зручний час, не підлаштовуючись під графік роботи комунальної служби.

Тут же, на форумі, відвідувачі можуть ознайомитися з темами, що стосуються інфраструктури ЖК Софія. Переглядаючи форум, ви зможете завжди бути в курсі останніх новин: відкриття нових об’єктів, впровадження нових послуг, запровадження в дію акційних програм.

У розділі «Різне» ви можете поділитися з сусідами фотознімками ремонту, виконаного в квартирі, поспілкуватися на інші цікаві теми. Сусідні розділи, «Введені в експлуатацію будинку» і «Будинку на стадії будівництва», присвячені будівництву і обслуговуванню будинків в ЖК Софія. Тут усі охочі можуть обговорити хвилюючі їх питання щодо продажу квартир в Софіївській Борщагівці, уточнити терміни здачі, дізнатися про проведені роботи, відкриття нових об’єктів (спортивних і дитячих майданчиків та ін.).

Iнші новини

Будівництво житлових комплексів триває!

Будівництво житлових комплексів від забудовника Мартинова А.М триває. Не дивлячись на складну ситуацію в країні будівництво  продовжується. Всі

Візитна картка ЖК Софії.

Однією з візитних карток ЖК Софії є підвісна гірлянда, завжди виглядає казково та по-святковому. Мало хто знає, що

Зелений оазис в “ЖК Софія Нова”

Прибудинкова територія у мережі комплексів “Софія” вирізняється своїми барвами та різноманіттям. Кожна деталь продумана до дрібниць, все заради