Головна / Нові будинки в ЖК “Софія”

Нові будинки в ЖК “Софія”

Будівництво нових будинків в ЖК «Софія» привертає увагу тих, хто планує купити квартиру в Києві. Безпосередня близькість ЖК до столиці, дає можливість своїм мешканцям не позбавляти себе радощів міського життя.

Жити за містом, при цьому вчитися і працювати в Києві – це дивовижне поєднання оцінили тисячі жителів ЖК. Інвестор в процесі вибору об’єкта для покупки розглядає всі пропозиції ринку в даній області. На вибір впливають різні чинники, «Софія від Мартинова» врахувала побажання покупців:

віддаленість від міста – ЖК Софія розташувався всього в двох кілометрах від окружної дороги Києва, має зручну транспортну розв’язку;

розвинена інфраструктура – житловий комплекс від Мартинова має все необхідне для комфортного проживання (магазини, аптеки, поліклініки, школа, садок, спортивні зали і розвиваючі центри, кафе і салони). 

надійний забудовник – за 10 років успішно побудовано і здано понад 60 будинків, величезний досвід і гарна репутація сприяють подальшому розвитку містечка.

якість зводяться будинків – будинки побудовані з червоного силікатної цегли з урахуванням нових технологій в галузі будівництва, фасади утеплені 12мм полістиролом.

доступна вартість і вигідні умови покупки:

  • ціна квадратного метра в новобудові передмістя значно нижче столичної;
  • можливість купити квартиру на етапі будівництва будинку за низькою ціною;
  • оформлення безпроцентної розстрочки від забудовника.

З кожним роком житловий комплекс поповнюється новими об’єктами.

Ведуться роботи з облицювання фасадів нових будинків по вул.Боголюбова, Корольова

Домовитися про перегляд, вибрати і купити на вигідних услових квартиру від забудовника. Ви можете по тел: (066) 361-4000, (044) 361-4000, (067) 971-4000

Iнші новини

Введено в експлуатацію 12 будинків!

Гарна новина для власників квартир 12-ти будинків ЖК “Софія Сіті” та ЖК “Софія Клубний”. Отримано сертифікати про введення

Пуск газу по вул. Зеленій 8 та 10.

В ЖК Клубному за адресою вул. Зелена 8 та 10 проводяться прибудинкові роботи, вже змонтували дитячий майданчик.  А

Осінні барви в ЖК Софії.

ЖК Софія прекрасна у будь-яку пору року, але восени вона особливо чарівна.