Головна / На радість мешканцям квартир на Софіївській Борщагівці: поліпшення інфраструктури

На радість мешканцям квартир на Софіївській Борщагівці: поліпшення інфраструктури

Час йде, житловий комплекс «Софія» від Мартинова розширюється, стає ще комфортнішим і красивіше. Квартира в Софіївській Борщагівці – наочний доказ того, що життя в передмісті може бути зручною і якісною.

Ще зовсім недавно ми писали про створення дитячих майданчиків для діточок містечка «Софія», а сьогодні поспішаємо порадувати батьків і їхніх малюків черговий приємною новиною – вже зовсім скоро, навесні 2013 року, починається заплановане будівництво дитячого садка. Кожен маленький житель, який проживає в житловому комплексі «Софія», зможе відвідувати його. Групи в дитячому саду будуть набиратися за наступним принципом: спочатку в дитячий сад оформляються діти з ЖК «Софія» (за пропискою), потім, при наявності залишилися вільних місць, діти із сусідніх житлових районів. Тут буде все необхідне для дитячого розвитку, а також турботливі вихователі, які подбають про дітей, поки їх батьки будуть зайняті трудовими буднями.

Але це ще не все! При дитячий садок працюватиме початкова школа. Малюкам молодшокласникам, учням 1-4-х класів, не потрібно буде їздити далеко в школу – вона буде зовсім поруч, на відстані пішої доступності. Оформлення в школу буде здійснюватися на тих же правилах, що і в групи дитячого садка – за пропискою.

Поліпшення інфраструктури житлового комплексу торкнеться не тільки освітньої сфери, а й спортивною і адміністративної. Незабаром відбудеться чудове перетворення пустиря в центрі міста (між дитячим майданчиком на вул. Івана Франка та будинком №20 по вул. Лесі Українки), закритим на сьогоднішній день, що обгороджує конструкцією зеленого кольору, в сучасна, красива будівля. Будова буде являти собою дев’яти поверховий будинок, в якому на першому поверсі будуть розташовуватися басейн і фітнес центр. Всі бажаючі зможуть відвідувати спортивні секції, щоб підтримувати рівень свого здоров’я на високому рівні. Тут же буде знаходитися адміністративний центр всього житлового комплексу «Софія».

Будівництво житлового комплексу «Софія» триває, один за іншим зводяться нові будинки, і найближчим часом ми знову порадуємо вас приємними новинами!

Iнші новини

Відкриття НВК Софія, після карантину 01.06.2020

Друзі, сьогодні , у день захисту дітей, дуже символічно, відкривається наш НВК! НВК ДНЗ «Софія» пройшов усі етапи

ЖК Софія “Residence” Мартинова 14, 16, та 8, 10, 12.

ЖК «Residence» від Мартинова – це звичайно краса, але насамперед комфорт та надійність, придбавши квартиру у нас переконуєшся

Дитячий садок в ЖК “Residence”

Будівництво дитячого приватного садочка на території “ЖК Residence” Також на фото будинки за адресами Молодіжна 2,4 та Щаслива