Головна / Чим краще квартири від забудовника в ЖК «Софія» житла в столичних комплексах?

Чим краще квартири від забудовника в ЖК «Софія» житла в столичних комплексах?

Проживання у великому місті, безумовно, має безліч переваг, проте незмінно тягне за собою і безліч незручностей. Зокрема, високу щільність забудови, високу вартість житла (часом невиправдано завищену), і несприятливу екологічну обстановку. Передмістя, перебуваючи, нехай і на невеликому, але все ж видаленні, від загазованого мегаполісу, являє собою більш сприятливе місце для проживання.

Порівняємо квартири в новобудовах: в ЖК «Софія» від Мартинова з деякими комплексами, розташованими в рамках адміністративно-територіальних меж Києва.

Вартість житла. Продають квартири у Софіївській Борщагівці по ціні від 14500 грн. ($950) за квадратний метр. Вартість аналогічного за якістю житла в межах столиці складає не меньше 20000 грн. за 1 м.кв.

Вартість житла. Продаж квартир в Софіївській Борщагівці ведеться за ціною від 14500 грн. ($ 950) за квадратний метр. Вартість аналогічного за якістю житла в межах столиці складе в межах 20000 грн. за 1 м.кв.

Транспортна розв’язка. ЖК «Софія» знаходиться не надто віддалено від міста, що дозволяє дістатися до центру всього за 25 хвилин. При цьому мешканці позбавлені міського шуму та загазованності – невід’ємних якостей мегаполісу. Немає тут і пробок, таких як у ценральних районах Києва та в районі мостів.

Якість життя. Проектом ЖК «Софія» передбачено будівництво всіх об’єктів, робота яких покликана зробити проживання в містечку максимально зручним і комфортним. На території комплексу вже працюють магазини (продуктові, будівельні, господарські, дитячі), салон краси, відділення банків. Незабаром почнеться будівництво дитячого садка, при якому буде функціонувати початкова школа, зароблять фітнес-центр з великим басейном, спортивний магазин. Для автомобілів є підземні паркінги і наземні парковки, для дітей – дитячі майданчики. Територія містечка облагороджена, за чистотою стежать двірники, ведеться цілодобове відеоспостереження. В цілому, ЖК «Софія» нічим не поступається новобудов столиці, а деяких показниках явно перевершує якість столичного житла на вторинному ринку.

Iнші новини

Дитячий садок в ЖК “Residence”

Будівництво дитячого приватного садочка на території “ЖК Residence” Також на фото будинки за адресами Молодіжна 2,4 та Щаслива

ЖК “Residence” проспект Мартинова 5, 7, 9

В ЖК “Residence” вже відкрили двір по пр. Мартинова 5,7, 9. Встановили дуже функціональний, новий дитячий майданчик, а

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному 03.03.2020

Будівництво дитячого садочка в ЖК Клубному не припиняється , просувається швидкими темпами, за для того, щоб вже восени наші дітки