Sofia Club

«Софія Клубний» - новий житловий комплекс від забудовника Мартинова. Знаходиться він в передмісті Києва - Софіївської Борщагівки, всього в трьох кілометрах від Великої Кільцевої дороги. Розташований по вулиці Соборна.
будинки квартири задоволених сімей
ЗАПИСАТИСЯ НА ПЕРЕГЛЯД
Переваги покупки квартир вSofia Club
Дитячий майданчик
Ландшафтний дизайн
Торгово-розважальна інфраструктура
Територія, що охороняється
Відкрий свій бізнес в нашому містечку
Продаж
комерційної нерухомості
Оренда
комерційної нерухомості

Квартири в ЖК Софія Клубний від Мартинова

«Софія Клубний» - новий житловий комплекс від забудовника Мартинова. Знаходиться він в передмісті Києва - Софіївської Борщагівки, всього в трьох кілометрах від Великої Кільцевої дороги. Розташований по вулиці Соборна.

На даний момент комплекс знаходиться на стадії будівництва, проте процес йде стрімкими темпами, і багато сімей вже живуть і багато вкладають гроші в майбутнє житло. Щорічно буде здаватися від 5 до 7 будинків. Повністю ж комплекс коли буде добудований налічуватиме близько 40-50 будинків зі своєю школою і садком.

За планами забудовника ЖК «Софія Клубний» буде складатися з 40-50 поверхових будинків, дитячих майданчиків, школи, садочка, фітнес клубу. 11 будинків вже введені в експлуатацію і заселені на 70%, ще 11 новобудов на різних стадіях будівництва. Купити квартиру в ЖК "Софія Клубний" на стадії будівництва будинку можна за кращою вартості квадратного метра - від 14500грн.

Для будівництва нового комплексу забудовник вибрав якісні матеріали від надійних виробників. Для зведення будинків використовують цеглу, фасади утеплюють популярним сьогодні пінополістиролом. Зверху - оштукатурювання і фасадна обробка.

Планування квартир в комплексі

Житловий комплекс «Софія Клубний» надасть своїм майбутнім мешканцям можливість оселитися в одно-, дво-, і трикімнатних квартирах.

з 1 по 8 поверх розташовуватимуться однокімнатні та двокімнатні квартири з подальшим метражем:

 • однокімнатні - 33 , 8 - 42,2 кв.м.
 • двокімнатні - 57,3 - 63,3.

  На 9 і 10 поверсі будуть розташовані дворівневі трикімнатні квартири. Їх площа становить від 80 до 123 кв.м.

  Всі квартири відрізняються тим, що побудовані відповідно до останніх стандартами:

  • широкі кімнати;
  • просторі кухні;
  • максимум сонячного світла і повітря;
  • зручні засклені лоджії і балкони;
  • сучасне планування.

   Детальніше розглянути планування квартир кожного типу можна у відповідному розділі на сайті ЖК «Софія Клубний».

   Інфраструктура будинку

   Не секрет, що далеко не всі забудовники, які дають своїм новобудов визначення «житловий комплекс» дбають про його інфраструктурі і розвитку. Однак, це не про забудовника ЖК «Софія Клубний». Адже вже зараз будинки будуються так, щоб забезпечити жителям максимальний комфорт і безпеку.

   Відмінними рисами володітиме і інфраструктура комплексу:

   1. Територія закрита від сторонніх, цілодобове відеоспостереження і охорона. Безпека жителям гарантують служби охорони, а також новітні системи відеоспостереження.
   2. Відмінною рисою є дворики з ландшафтним дизайном. Жильцов радують зелені насадження, фонтани, озера дитячі майданчики.
   3. Для того, щоб ЖК Софія Клубний »дійсно став маленьким містечком, забудовник передбачив будівництво дитячого садка і школи, будівництво яких вже заплановано на цей рик.
   4. паркінг, стоянки для транспорту, місця для парковок - все це ви знайдете в «Софія Клубному» від Мартинова.

Більше