Главная страница / Запрошуємо на урочисте заселення будинку по вул. Лесі Українки, 20!

Запрошуємо на урочисте заселення будинку по вул. Лесі Українки, 20!

Будівництво житлового комплексу «Софія» від Мартинова на Софіївській Борщагівці триває, і в період між 25 та 30 жовтня 2012 (точна дата заходу буде уточнена пізніше, ближче до її настання) відбудеться урочисте заселення житлового будинку, розташованого за адресою: вулиця Лесі Українки, 20. Будівельні роботи завершуються, і будинок повністю готовий прийняти своїх нових мешканців!

Всім інвесторам, які вчинили покупку квартири в Софіївській Борщагівці в будинку по вулиці Лесі Українки, 20, необхідно звернутися в ЖЕК, щоб зареєструватися на отримання ключів. Прохання пройти реєстрацію в найближчі дні, так як урочисте вручення ключів і заселення відбудуться зовсім скоро! 

Здача об’єкта – свято і для мешканців будинку, і для нас. Для нашої компанії це велика радість, тому що ми змогли успішно виконати черговий проект і подарувати людям довгоочікуване комфортабельне житло. Для інвесторів настає день, коли вони нарешті зможуть оселитися в своїй власній просторій і затишній квартирі. Для потенційних покупців житла, яких цікавить продаж квартир в Софіївській Борщагівці, здача будинку – доказ успішності та стабільності компанії, привід відкинути всі сумніви в сторону і зупинити свій вибір на житловому комплексі «Софія» від Мартинова.
Ми – надійний забудовник, твердо виконує свої обіцянки, і кожен зданий в експлуатацію будинок – яскравий тому доказ, що не вимагає додаткових підтверджень.Свято, як і будь-який радісна подія в нашому житті, зобов’язаний бути яскравим і незабутнім. У зв’язку з цим, адміністрація житлового комплексу «Софія» вирішила підготувати святково-розважальну програму для нових мешканців: святковий концерт, планується святковий феєрверк. Крім того, серед інвесторів, які оплатили понад 80% вартості квартири, буде проведено розіграш цінних призів, які стануть додатковим радістю в цей світлий день.

Всі, хто вже встиг оплатити понад 80% вартості житла, що купується, і бажає взяти участь в розіграші призів, повинен пройти попередню реєстрацію! Для цього потрібно звернутися в ЖЕК. Поспішайте, можливо, удача посміхнеться при розіграші саме вам, і разом з ключами в руках виявиться цінний подарунок.

Ще раз вітаємо всіх зі здачею чергового будинку!

Iнші новини новости

Надійшли нові будинки в продаж ЖК «Софія»!

Забудова житлового комплексу «Софія» на Софіївській Борщагівці триває! Найближчим часом, як ми повідомляли, були здані в експлуатацію два

Житло в передмісті Києва: наскільки виправдана покупка квартири в Софіївській Борщагівці

Київ – величезний мегаполіс з великою кількістю житлових масивів і високою щільністю забудови. Рівень життя в столиці набагато

На радість мешканцям квартир на Софіївській Борщагівці: поліпшення інфраструктури

Час йде, житловий комплекс «Софія» від Мартинова розширюється, стає ще комфортнішим і красивіше. Квартира в Софіївській Борщагівці –