Понедельник, 04 22nd

Последнее обновление02:08:54 PM

УКР | РУС
Добро пожаловать, Гость
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Питання та відповіді

Питання та відповіді 4 года, 6 мес. назад #21918

SB2.jpg

Шановні мешканці, ЖК "Софія"!

Наводимо відповіді на запитання, що ставляться найчастіше службі «Софія Безпека». У разі, якщо Ви не знайшли необхідної інформації, звертайтеся за нею за адресою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Наша рекомендація для всіх мешканців - додайте телефон служби «Софія Безпека» +38(067)574-59-59 до переліку номерів швидкого набору у своєму телефоні та в телефонах Ваших дітей. Це дозволить оперативно викликати нашу службу в разі екстреної ситуації.

Питання та відповіді:
  • 1. Проти мене або проти моєї власності на території ЖК «Софія» здійснюється правопорушення, або я є свідком правопорушення по відношенню до третьої особи, які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно негайно викликати службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59. Час реакції на виклик не буде перевищувати 5 хвилин. В разі потреби наша служба викликає міліцію, з якою є постійна та тісна співпраця щодо попередження та розслідування правопорушень.

• 2. Для встановлення осіб, що скоїли правопорушення проти мене або проти моєї власності, мені необхідно отримати доступ до архіву камер відеоспостереження. Яким чином я можу це зробити?
  • Ви можете це зробити, звернувшись за телефоном +38(067)574-59-59 або адресою електронної пошти Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , вказавши місце та орієнтовний час, за який вам потрібен архів, а також адресу Вашого проживання. Архів надається особисто лише мешканцям, які не мають заборгованості по платежах за послуги служби “Софія Безпека”.

• 3. Чи є можливість отримати доступ до перегляду відео з камер спостереження в режимі реального часу? Чи є можливість отримати карту розташувань камер спостереження?
  • Таку інформацію ми не надаємо мешканцям, оскільки вона може бути використана потенційними правопорушниками.

• 4. Біля мого під’їзду шумно поводить себе компанія людей, яка заважає відпочивати в нічний час, які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно негайно сповістити про цю ситуацію службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59. На території ЖК «Софія» заборонено порушувати тишу з 22:00 до 8:00 (згідно Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (стаття 24)). До відома всіх мешканців та гостей ЖК «Софія» доводимо, що «Софія Безпека» на регулярній основі здійснює сумісне патрулювання території разом із представниками міліції. Для притягнення до відповідальності осіб, що порушують вимоги Закону, будуть складатися протоколи про адміністративні правопорушення.

• 5. Я помітив осіб, що розпивають алкогольні напої на території ЖК «Софія» , які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно негайно сповістити про цю ситуацію службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59. На території ЖК «Софія» заборонено розпивати алкогольні напої, в тому числі слабоалкогольні та пиво, а також з’являтися в місцях загального користування в стані алкогольного сп’яніння (згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення (стаття 178)). До відома всіх мешканців та гостей ЖК «Софія» доводимо, що «Софія Безпека» на регулярній основі здійснює сумісне патрулювання території разом із представниками міліції. Для притягнення до відповідальності осіб, що порушують вимоги Закону, будуть складатись протоколи про адміністративні правопорушення.

• 6. Біля мого будинку паркується авто на пішохідній доріжці (на проїзді, на газоні) та заважає іншим мешканцям або учасникам дорожнього руху. Які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно сповістити про цю ситуацію службу «Софія Безпека» за телефоном +38(067) 574-59-59. На території ЖК «Софія» паркування автомобілів дозволене лише на місцях, передбачених для цього. Паркування в заборонених місцях може призвести до блокування проїзду карети швидкої допомоги, пожежних автомобілів, прибиральної техніки або перешкоджати проходу мешканців, в тому числі з дитячими колясками.

• 7. У сусідньому будинку проводяться шумні будівельні або ремонтні роботи в нічний час, будівельники вмикають музику та заважають відпочивати. Які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно негайно сповістити про цю ситуацію службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом в житлових будинках, заборонено з 21:00 до 8:00, а також в вихідні та святкові дні (згідно Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (стаття 24));

• 8. У моєму під’їзді в одній або декількох квартирах проводяться шумні ремонтні роботи в нічний час або у вихідні дні. Які повинні бути мої дії?
  • Можливі два варіанти вирішення проблеми:
  • - Для встановлення та підтримки добросусідських відносин ми пропонуємо Вам домовитися з сусідами, що починають робити ремонти в своїх квартирах, про періоди часу, які дозволені для виконання шумних робіт. Для інформування мешканців ми пропонуємо використовувати приклади оголошень, які ми розмістили у розділі – “Порядок у моєму під’їзді”. Оголошення потрібно розмістити самостійно, бажано на кожному поверсі Вашого під’їзду.
  • - Якщо з сусідами не вдалося домовитися або домовленості не виконуються, або Ви не бачите можливості для вирішення питання таким чином, необхідно сповістити про порушення службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59, подальші заходи будуть вживатися нами. Проведення ремонтних робіт, що супроводжуються шумом в житлових будинках заборонено з 21:00 по 8:00, а також у вихідні та святкові дні (згідно Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" (стаття 24));

• 9. По території ЖК «Софія» пересувається автомобіль, який перевищує швидкість, або водій якого поводить себе неадекватно на дорозі та загрожує безпеці інших мешканців. Які повинні бути мої дії?
  • Вам потрібно негайно сповістити про цю ситуацію службу «Софія Безпека» за телефоном + 38(067) 574-59-59. Швидкість пересування автомобілів по території ЖК «Софія» не повинна перевищувати 20 км/год. Неадекватна поведінка на дорозі може бути наслідком алкогольного сп’яніння, що є грубим порушенням Правил дорожнього руху (згідно Постанови КМУ "Про Правила дорожнього руху" (пункт 12));

• 11. У моєму під’їзді мешканці (будівельники), що роблять ремонт, звалили будівельне сміття біля квартири, на сходах або на першому поверсі. Які повинні бути мої дії?
  • Пропонуємо у ввічливій формі попросити мешканця квартири (будівельника) прибрати сміття та не засмічувати більше місць загального користування у під’їзді. У разі, якщо Ваше прохання залишилося без уваги, або Ви не знаєте, з якої квартири було винесено сміття, проінформуйте про цю ситуацію ЖЕК за телефоном + 3 8 (096) 621-36-23. Співробітники ЖЕКу приймуть адекватні міри по відношенню до порушника. Будівельне сміття заборонено залишати у під’їздах або викидати до контейнерів для побутового сміття. На території житлового комплексу є сміттєзвалище, передбачене для таких цілей. Про порядок його використання та місце розташування поцікавтеся в ЖЕКу.

З повагою,
служба "Софія Безпека".

ТОВ «СОФІЯ-БЕЗПЕКА»
ПУЛЬТОВА ОХОРОНА
квартир, офісів, магазинів...
Консультація за телефонами:
+ 38 (098) 423 77 33
+ 38 (050) 423 77 33
+ 38 (073) 423 77 33
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Изменено: 1 год назад от Софія Безпека.
Тема заблокирована.
Спасибо сказали: nadd, RPG, Anna_Milena

Re: Питання та відповіді 2 мес., 3 нед. назад #64307

Спасибо)
Тема заблокирована.
  • Страница:
  • 1
Модераторы: Софія Безпека
Время создания страницы: 0.26 секунд
Вы здесь: Home Форум